Založit webové stránky nebo eShop

Rok 2009

2009

Bohužel se mi vymazali příspěvky z celého roku 2009, tak sem uvádím jen pár věcí, na které si vzpomenu

V červenci se konaly westernové závody v Deštném v Orlických horách na farmě u Kotyzů. Závody se vydařili na jedničku. Stala jsem se 7násobnou vítězkou, tedy odvezla jsem si 7x1.místo z 10 disciplín, ve kterých jsem startovala. Odvezla jsem si spoustu cen a obdiv za můj výkon v tolika disciplínách. Byli to opravdu moc povedené závody :).

V červnu jsem se zúčastnila 1.ročníků Bousovského poháru. Na tuto akci moc ráda vzpomínám, jelikož jsem zde poznala velmi milou partu koňáků, kteří měli veliké zapálení pro westernové ježdění. Den před závoděním jsme grilovali a bavili se u ohně. Samozřejmě, že jsme skončili pozdě v noci a ráno bylo zajímavé. Nicméně se starty vydařily. V první disciplíně western horsemanship open jsem získala 2.místo, v další disciplíně western pleasure open 1.místo. Po obědě se jela disciplína trail open, kde jsem získala 2.místo. Poslední disciplínou, kterou jsem jela s hřebcem Alexis Stinger, byla královská disciplína reining open, kde jsem skončila na 2.místě. Po těchto krásných umístění jsem se stala ALL AROUND CHAMPIONKOU. Můj první titul na prvních oficiálních závodech!

Na jaře jsem si složila licenci jezdce WRC (western riding club) u Brna v Hostěrádkách na plemenném hřebci Alexis Stinger. Poté jsem si v místě odzávodila první závody - reining open a trail open. V trailu jsem získala 2.místo a v reiningu jsem zvítězila. Od teď už jsem licencovaná jezdkyně, takže se vrhnu do závodění :) ...